17 Ekim 2008

Zeytinyağı Sabunları


Bu gördüğünüz harika sabunlar, size daha önce bahsettiğim, Delfina'cığımın sevgili Babası'nın hazırladığı doğal zeytinyağı sabunları.

Kendisinden rica ettim ve bir gün sonra elimdeydiler.

Bloğumdaki son yazılarımı eklediğim bugünlerde, blog yazarlığımın bana kazandırdığı en özel arkadaşlardan biri olan Delfina'cığım, sana çok çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki blog yazarı oldum, iyi ki seni tanıdım, iyi ki varsın.

Geçen günlerde Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun da önerdiğini duyduğum, tamamen doğal bir şekilde hazırlanmış bu sağlıklı sabunlar ile ilgili bilgilere ulaşmak ve sipariş vermek için;

tsabun@gmail.com adresine mail atabilir, Delfina'cığımın

http://isitmekaybi.blogspot.com/2008/08/zeytinya-sabunu-tsabun.html

http://zeytinbereketi.blogspot.com/

adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Sen bitanesin... :)

6 yorum:

banu gökşin dedi ki...

aslında kullandıgımız sabunların ıcınde cok katkı maddesı var . zeytın yagın ıcınde bırcok yararlı madde var kullansak ıyı olur. paylasım ıcın tesekkur sevgıler..

Delfina dedi ki...

Ebrucum,canım...

Sabunlarını güle güle kullan.Benim için de sen bambaşka birisin,sayende o kadar çok şey öğrendim ki.Gezip gördüğün beğendiğin yerler,şeker hamuru ile ilgili kurtarıcı yöntemler ve daha nice...

İyi ki varsın azimli annem...
Sevgiler,

belgin dedi ki...

Slm Ebru cuğum,
Bana da abim getirmişti, biz çok memnun kaldık...Abim 50 yaşında, diyor ki "bugün başımda saç varsa bu sabunların sayesindedir"
sanırım haklı...
sevgiler canım

SOFRAM dedi ki...

Canım güle güle kullan sabunlarını. Mümkün olduğunca doğal ürünlere dikkat etmemiz gerekiyor sağlığımız için. Güzel bir pazar diliyorum canım, sevgiler...

Eda dedi ki...

Ben de çok seviyorum doğal sabunları..
Canım arkadaşlık ödülleri yazımı okuyabilirmisin, sen de varsın :)
Sevgiler

Melek* dedi ki...

evet bizde o sabunlardan kullanıyoruz özellikle üsr komşum yeni doğum yaptı bebeğine kullansın diye verdim bir tane gözenekleri açar iyi gelir... herkez bilinçli kullansa iyi olur bu tür ürünleri:)

14 Mart Pi Günü, Pi Kurabiyeleri

Geçen yıl bugün sevgili Ferhancığımın öğrencileri için yaptığımız pi kurabiyeleri... Pi Gününüz kutlu olsun!